В'ятрович планує змінити дати заснування окремих міст України

Комуністи вилізли з нори. В’ятрович направив до СБУ звернення щодо святкування річниці Сталіна

Народний депутат Володимир В’ятрович направив до СБУ звернення щодо проведення у Києві конференції з відзначення 140-річчя Сталіна. Текст депутатського звернення В’ятрович оприлюднив у Facebook.

“Повернення культу Сталіна в Росії починалося з того, що влада не помічала спрямованих на це “громадських” ініціатив, а потім і сама взялася за його розкрутку. Не сміємо допустити подібного в Україні, СБУ має розслідувати і притягти до відповідальності учасників зборів сталіністів, як передбачено законодавством. Сьогодні скерував відповідне депутатське звернення до пана Баканова”,- зазначив депутат.

Читати також:  Воля народам, Воля людині. Чому УПА - справжні герої Другої світової

У зверненні В’ятрович запитав в очільника СБУ, чи було відомо у відомстві про здійснення представниками Комуністичної партії України підготовки і проведення заходу з відзначення 140-річчя Сталіна, чи ініціювали за це притягнення до відповідальності, а також які заходи наразі вживаються СБУ для припинення незаконної діяльності Комуністичної партії України та пропаганди символіки тоталітарного комуністичного режиму.

Читати також:  "Слуги" не пускають В'ятровича до Ради - Парубій
Комуністи вилізли з нори.  В'ятрович направив до СБУ звернення щодо святкування річниці Сталіна

21 грудня на сайті КПУ з’явилась інформація про проведення науково-практичної конференції на тему: “І. В. Сталін і революційне перетворення світу”.

Захід присвятили 140-й річниці народження Сталіна.

Коментувати

296 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up