Львівська обласна рада

Зеленський має намір узурпувати владу – заява Львівської обласної ради

Львівська обласна рада протестує проти можливої  узурпації влади Володимиром Зеленським, яку він отримає, якщо Верховна Рада підтримає законопроєкт “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

Відповідну заяву оприлюднено на сайті Львівської обласної ради.

Так, на думку депутатів Львівської області, вищезгаданий законопроєкт передбачає абсолютну концентрацію президентської влади.  

«Президент фактично бере під контроль усі місцеві ради. Через своїх префектів, а простіше сказати –«смотрящих», контролює всю їхню діяльність, за потреби  розпускає ради, знімає з посад міських голів чи тримає їх «на гачку». У самих рад забрано можливість висловити недовіру префекту (раніше президент був зобов’язаний звільняти голову державної адміністрації, якщо за це голосувало 2/3 депутатів).

Читати також:  НАЗК перевіряє Зеленського через поїздку в Оман

Замість «неможливості федералізації», оголошеної на брифінгу в Парижі, – її реальне виконання в найближчі місяці. І це найнебезпечніше в цьому законі.

Парламент отримує повноваження визначати «правовий статус адміністративно-територіальних одиниць» (читай – давати особливий статус Донбасу), до того ж голосуванням простою більшістю (226 голосів), а не конституційною (300 голосів).

Верховна Рада отримує право збільшувати або зменшувати області. Тож не виключено, що вже невдовзі підконтрольні Україні частини Донеччини і Луганщини можуть приєднати до суміжних з ними областей, а підконтрольні Російській Федерації «ЛНР» і «ДНР» – перетворити у Донецьку й Луганську області із передбаченим вище «особливим статусом», – говориться у зверненні.

Читати також:  Зеленський зустрівся з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм

Коментувати

303 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up