У центрі Івано-Франківска з’явилася шопка з живими вівцями - волонтери обурені

У центрі Івано-Франківска з’явилася шопка з живими вівцями – волонтери обурені

На Вічевий майдан у Івано-Франківську привезли гуцульських овець, які стали частиною живої шопки. Проте багато мешканців та волонтерів кажуть, що це не гуманно по відношенню до тварин.

Про таку атракцію на своїй сторінці у Facebook розповів міський голова Руслан Марцінків.

“А хто це тут на Вічевому майдані? Так, це частина живої шопки – справжні гуцульські вівці. P.S. Вівці доглянуті, нагодовані. Тут їм краще, як в ґазди”, – йдеться у дописі.

Читати також:  Різдвяні богослужіння у Латинському катедральному соборі м. Львова

Під публікацією розгорнулися жваві обговорення живої шопки.

На думку волонтерів БО “Дім Сірка”, перебування тварин біля сцени, на якій відбуваються гучні концерти, є шкідливим та викликає стрес.

“У природі вівці не слухають музику. Додатковий шум спричиняє суттєвий стрес. У природі вівці не гуляють серед натовпу людей. Вівці гуляють на галявинах, де тихо та спокійно. Також вночі вони потребують спокою, а не людської уваги. Також є велика ймовірність потрапляння петарди або скляної пляшки до тварин, що може сильно налякати або нанести фізичні ушкодження тварині. Згадаємо нещодавню подію у Львові. Коли невідомі запалили петарду неподалік від коня”, – йдеться у дописі.

Читати також:  Львів’ян і гостей міста запрошують на «Різдво в Гаю». Програма

На думку волонтерів, тваринам потрібен простір і така локація – це постійний стрес для тварин виключно заради розваги людей.

Відтак, вони радять перенести локацію до тихішого місця.

659 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up