У ProZorro визначили найощадливіших державних посадовців в Україні

У ProZorro визначили найощадливіших державних посадовців в Україні

За чотири роки роботи система публічних закупівель Prozorro заощадила країні 100 млрд гривень.

Згідно з підрахунками ProZorro, система публічних закупівель за чотири роки роботи дозволила заощадити більше 100 млрд гривень коштів платників податків. Майже половина зекономлених коштів – 45,5 млрд припадає на Київську область, повідомила пресслужба ProZorro у вівторок, 24 грудня.

Також серед лідерів за абсолютними показниками опинилися Львівська (5,7 млрд), Дніпропетровська (5,1 млрд), Харківська (4,5 млрд) і Одеська (3,8 млрд грн) області. У відомстві пояснили, що це пов’язано з великою кількістю державних установ у цих областях, і, відповідно, великими обсягами публічних закупівель.

Читати також:  Міський бюджет заробив 1,3 млн. грн. на оренді запчастин для тимчасових споруд

Якщо ж враховувати ефективність витрачання бюджетних коштів, то найбільш ощадливими виявилися посадовці Тернопільської (10,6% економії), Чернівецької (6,59%), Івано-Франківської (6,52%), Житомирської (6,15%) і Львівської (6,05%) областей.

Відзначається, що в системі ProZorro зареєстровані більше 200 тисяч підприємців, більшість з яких – представники малого і середнього бізнесу. У 2019 році в системі зареєструвалося 50 тисяч постачальників. Загальна кількість проведених торгів перевищує 4 млн.

Читати також:  Львівська лабораторія ветмедицини придбає авто за 563 тис. грн. За те, що машина темно-коричнева, доплатять 5 тис.

Коментувати

167 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up