На Прикарпатті засудили жінку, яка на виборах у Раду порвала бюлетені, бо не знайшла у них Зеленського

На Прикарпатті засудили жінку, яка на виборах у Раду порвала бюлетені, бо не знайшла у них Зеленського

Нетвереза мешканка Івано-Франківська на парламентських виборах 21 липня 2019 року розірвала два бюлетені, бо не знайшла там відмітки за Володимира Зеленського, якої і не могло бути в тих бюлетенях.

Жінка з подругою в обід прийшли на дільницю на вулиці Івасюка. Отримавши два бюлетені для голосування в одномандатному та багатомандатному виборчих округах, жінка направилась з бюлетенями до виходу. Її зупинили члени комісії і пояснили, що вона має або проголосувати, або повернути бюлетені. Втім, агресивна жінка порвала бюлетені і вкинула їх у виборчу урну, – інформує місцеве видання “Курс”.

Читати також:  Явка на виборах станом на 12 годину склала 18,6%

На виході з дільниці її зупинили працівники поліції.

«Кинула порваний в урну. Думаю, чому хтось має за мене голосувати? Мені казали, що йде голосування. Я думала, за Зеленського. Читаю — нема. Я ще добре не бачу. Питаю, що робити? Мовчать. Порвала», — розповідала тоді ОПОРІ жінка.

Суд визнав жінку винною у незаконному знищенні виборчої документації та призначив покарання у виді двох років позбавлення волі.

Читати також:  Зеленський не веде переговорів з Росією, - Данилюк

Але звільнив її від основного покарання, встановивши іспитовий строк тривалістю один рік.

Коментувати

207 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up