Маркіян Мальський

Мальського звільнили згідно з поданою ним заявою, – указ Президента

Щойно на сайті Президента України з’явився указ про звільнення Маркіяна Мальського з посади голови Львівської обласної державної адміністрації.

В указі вказано, що звільнили його «згідно з поданою ним заявою».

Водночас, сьогодні ще Маркіян Мальський виконував посадові обов’язки голови ЛОДА.

Так, крім всього іншого, він взяв участь у святкуванні Дня української дипломатії та відзначив науковців факультету міжнародних відносин Львівського Національного університету імені Івана Франка.

Читати також:  Питання про звільнення моряків наразі розглядає управління ФСБ

Як повідомили ІА Syla.news у Львівській обласній держадміністрації, Маркіян Мальський виконуватиме посадові обов’язки голови ЛОДА до того моменту, аж поки не буде оприлюднено указ про його звільнення.

Нагадаємо, Володимир Зеленський повідомив про звільнення Маркіяна Мальського під час засідання засідання Ради регіонального розвитку, яке транслювалося в прямому ефірі. Своє рішення він мотивував тим, що не бачить результатів роботи очільника Львівщини. Натомість трохи пізніше Маркіян Мальський на своїй сторінці у соцмережі детально розписав, чим він займався ці півроку та чого досягнула Львівська область за цей час.

Читати також:  Голова ДФС Власов написав заяву про звільнення після заклику Зеленського

Коментувати

263 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up