Майже половина мешканців Західної України за перенесення святкування Різдва

Майже половина мешканців Західної України за перенесення святкування Різдва

Соціологічна група Рейтинг опублікувала результати дослідження “Ставлення українців до перенесення святкування Різдва”.

З 5 по 8 грудня опитано 2000 респондентів старше 18 років.

Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%, повідомляє Рейтинг.

Згідно результатів дослідження, 25% опитаних українців підтримують ідею перенесення святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня. 64% респондентів проти такої ідеї. Ще 7% зазначили, що їм байдуже це питання, і 4% – не змогли відповісти.

Читати також:  Львівщину на Різдвяні свята "окупують" 350 тисяч туристів

У динаміці зросла кількість тих, хто висловлюється на підтримку перенесення дати святкування Різдва (у 2016 році лише 15% підтримували цю ідею, 69% – були проти).

Найбільше прихильників ідеї перенесення Різдва на Заході: 43% підтримують і майже стільки ж не підтримують. У інших макрорегіонах опитані скоріше проти перенесення: у Центрі 23% – за і 66% – проти, на Півдні – 15% і 74% відповідно, на Сході – 14% і 74%.

Читати також:  Як народилася найвідоміша різдвяна колядка

Нагадаємо, що цього року у Волинській єпархії ПЦУ ухвалили рішення святкувати Різдво і 25 грудня, і 7 січня, а весь цей період – з 25 грудня до 7 січня – вважати різдвяними святами.

Коментувати

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up