Львівський викладач створив туристичний логотип для Яремче

Львівський викладач створив туристичний логотип для Яремче

Яремче отримало власний логотип. На останньому засіданні міської ради у 2019 році його затвердили.

Про це оголосила начальниця відділу туризму та зовнішніх зв’язків міськвиконкому Яремче Марина Ланіна.

«Більше, ніж два місяці, починаючи з жовтня, йшла робота над лого міста, адже до цього часу Яремче ще не мало власного сучасного бренду», – каже Ланіна.

Роботу презентував старший викладач кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв Юрій Крукевич, який до цього займався розробкою логотипів Львова, Трускавця та інших міст. Дизайнер одразу визначився з візуалізацією лого, вклавши в нього дещо некласичні мотиви, інформує ІА Syla.News з посиланням на сайт Івано-Франківщина туристична.

«Остаточну версію логотипу я закінчив лише тиждень тому, – зазначає автор. – На фінальному етапі мав багато порадників зі своєї кафедри, тож багато хто вболівав за те, аби Яремче мало першокласну емблему», – розповів дизайнер.

Логотип Яремче має на меті передати виразність форми гір, що втілюється в оригінальному розташуванні об’ємних у кольоровому співвідношенні букв, традиційні мотиви, притаманні гуцульській культурі вміщені у піктограмах у складі емблеми.

«Зараз популярні тенденції динаміки в дизайні бренду, тобто важлива мобільність зображення, можливість його розкласти на окремі складові, як конструктор, при цьому зберігаючи впізнаваність мотиву. Саме це я намагався втілити в емблемі Яремче. Так, піктограми можна змінювати відносно того чи іншого сезону, заходу, їх можна змусити рухатися, анімувати, їх легко використовувати окремо одна від одної в сувенірній продукції», – пояснив Юрій Крукевич.

Зазначимо, що створення бренду Яремче проходить за підтримки та фінансування проєкту «ПРОМІС».

У 2020 році запланована масштабна промоційна кампанія, яка має на меті зробити Яремче впізнаванішим місцем відпочинку не лише в Україні, а й за кордоном.

484 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up