Головою Львівської ОДА стане Маркіян Мальський

Голову ЛОДА Маркіяна Мальського звільнено з роботи в прямому ефірі

Сьогодні під час засідання засідання Ради регіонального розвитку Володимир Зеленський повідомив про звільнення голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського.

Таке рішення він пояснив тим, що не побачив жодних результатів роботи. Під роздачу також потрапив і голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко.

– Я хочу подякувати за роботу двом головам обласних адміністрацій. І повідомити про їхнє звільнення. Це не через те, що вони недосвідчені чи не чисті на руку. А через те, що у цих двох областях ми не побачили жодного результату, – сказав Володимир Зеленський.

Читати також:  Доля очільника поліції Львівщини висить на волоску

Водночас, у обладміністрації повідомили, що Маркіян Мальський перебуває в офіційному відрядженні у Києві та бере участь у Раді регіонального розвитку. А щось конкретніше про звільнення можна буде говорити тільки тоді, коли оприлюднять указ.

Нагадаємо, Маркіян Мальський очолив Львівську обласну адміністрацію 6 липня 2019 року. Президент Зеленський, буцім, обрав його кандидатуру після публічного обговорення і голосування у соцмережі.

Читати також:  Голова ЛОДА створив електронну скриньку для доносів на корупціонерів

Коментувати

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up