журналіст Хашоггі

За вбивство журналіста Джамаля Хашоггі п’ятьох осіб засудили до смертної кари

Заступник прокурора Саудівської Аравії в понеділок заявив, що п’ятьох осіб засудили до смертної кари та ще трьох – до в’язниці на загальний термін 24 роки за вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашоггі в Стамбулі в жовтні торік.

Про це повідомляє Reuters.

Хашоггі був мешканцем США і критиком наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда ібн Салмана, фактичного правителя королівства.

Читати також:  У США відновлять смертні кари на федеральному рівні: востаннє їх застосовували у 2003

Хашоггі востаннє бачили в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі 2 жовтня 2018 року, де він мав отримати документи перед одруженням. Як повідомляється, його тіло було розчленоване та вилучене з будівлі, а його останки не знайдені.

ЦРУ та деякі уряди Заходу заявили, що вважають, що принц Мухаммед наказав убити Хашоггі, але саудівські чиновники заявляють, що він не має до цього жодного стосунку. 11 підозрюваних у Саудівській Аравії постали перед судом.

Читати також:  Колишнього президента Пакистану засудили до страти

Прокурор, зачитуючи попередній вирок у судовому процесі, також заявив, що Сауд аль-Кахтані, колишній високопоставлений радник саудівського керівництва, перебував під слідством, але йому не пред’явили звинувачень, і його звільнили.

222 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up