Кримський міст

У Росії заявили, що кримський міст збудовано

Росія завершила незаконне будівництво моста через Керченську протоку в окупованому Криму.

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на начальника замовника будівництва Управління федеральних автомобільних доріг “Тамань” Кайрата Турсунбекова.

“Будівництво Кримського моста завершено. Отримано висновок про відповідність цього об’єкта технічним регламентам і проєктній документації, отримано дозвіл на введення в експлуатацію, і, відповідно, залізнична частина транспортного переходу готова до приймання перших поїздів”, – повідомив Турсунбеков.

Читати також:  ФСБ похвалилась затриманням "української шпигунки" у Криму

Перший потяг із Санкт-Петербурга до Севастополя Кримським мостом вирушить 23 грудня, час у дорозі становитиме 43,5 години, а 24 грудня вирушить перший потяг з Москви до Сімферополя, час у дорозі – 33 години.

Як відомо, будівництво “Кримського моста” тривало з 2015 року. Україна не давала дозволу на це, тому будівництво велося з порушеннями міжнародного права.

Читати також:  "Крим не наш!". Деякі росіяни починають прозрівати

Зокрема, в ухваленій на 28-й сесії ПА ОБСЄ Люксембурзькій декларації йдеться, що спорудження моста через Керченську протоку між РФ і тимчасово окупованим Кримом є кричущим порушенням суверенних прав України і норм міжнародного права.

Коментувати

209 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up