У пологовому будинку Івано-Франківська вагітну не пустили у вбиральню

У пологовому будинку Івано-Франківська вагітну не пустили у вбиральню

Нещодавно у соціальній мережі франківчанка Юлія Косач написала пост про Івано-Франківський міський клінічний пологовий будинок. Мовляв там її не пустили в туалет.

“Прийшла із пологового. Вкотре з пригнобленим відчуттям. Я на сороковому тижні вагітності, живіт величезний – ніг не видно. Прийшла здавати аналіз крові в МКПЦ. Як і всі відвідувачі хотіла сходити в туалет. На приймальному відділенні мені відмовили, адже вбиральна тільки для пацієнтів приймального покою“, – пише жінка.

https://www.facebook.com/groups/Prykarpattyapost/permalink/2454670318080427/

В адміністрації туалет був зачинений на ремонт, ще дві вбиральні на першому поверсі теж зачинені.

Юлія Косач каже, що зі сльозами на очах просила дати їй ключ, а чула тільки одне, – “На ремонті” або ж “Тільки для працівників”. В стаціонар теж не пускали.

“При поступлені в пологовий сплачуєш благодійні внески, при зборі аналізів теж благодійні, все з собою мати треба – вата, спирт, рукавички). Та зробіть вже платний той туалет, хоча б один. Це просто знущання з пацієнтів, а особливо з вагітних жінок“, – розповідає в пості Косач.

Зауважує, що така ситуація не тільки в міському перинатальному, а й в обласному. Жінка каже, що з такими сльозами ще ніде не доводилося випрошувати ключ від вбиральні.

Директор комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» Сергій Стефанко розповів “Галицькому кореспонденту”, що тоді виникло непорозуміння, а з працівницею пологового, яка не дала ключі, провели бесіду – та вибачилась.

“Кожен, хто лікується у нас, чи здає аналізи має право зайти в туалет. Для цього потрібно просто взяти ключі і вбиральню відкриють. Коли я запитав працівницю, чому та не надала ключі, вона не знала, що сказати“, – розповідає Стефанко.

Додає, що сам був здивований, коли почув про цю ситуацію, навіть говорив із Юлією Косач після того, як та народила.

Сергій Стефанко розповів, що в туалет не пускають тільки людей з вулиці, тих, хто не проходить лікування. Робиться це для того, щоб туалет завжди був чистий та охайний.

511 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up