Деякі львівські шахти частково відновили роботу

Львівські шахти затоплює, бо їх знеструмили через борги

Шість шах ДП «Львіввугілля» затоплює через знеструмлення, яке сталося цієї ночі.

Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

За його словами, цієї ночі через борги за електроенергію шість шахт знеструмили. Без електрики були підйоми, водовідливи та вентилятори головного провітрювання.

«На всіх 6 шахтах втрачено контроль за рудничною атмосферою, йде затоплення. Відключення шахт ДП «Львіввугілля» від електроенергії відбулося через заздалегідь невиконувані вимоги з боку «постачальника останньої надії» районної електромережі – сплатити НАПЕРЕД 22 млн грн за електроенергію періоду грудня 2019 – січня 2020 року.», – повідомляє він.

Читати також:  Шахтарі Львівщини обіцяють перекривати автотрасу в Рава-Руській щодня, допоки не отримають заборгованої зарплати

За його словами, шахти не можуть сплатити за електроенергію, тому що ПАО Центренерго заборгувало гірникам «Львіввугілля» 92 млн грн, не сплативши ані копійки за вугілля, відвантажене в жовтні, листопаді, грудні.

Як повідомили в ДП “Львіввугілля”, про те, що шахти будуть знеструмлювати, керівників шахт попередили. Тому всіх шахтарів вивели на поверхню.

Читати також:  Шахтарі Львівщини перекриють міжнародну автотрасу

Водночас, нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, шахтарям Львівщини пообіцяли виплатити зарплату за жовтень, але досі ані копійки на рахунки ДП «Львіввугілля» не надійшло. Також прокуратура Львівської області виявила на шахтах ДП «Львіввугілля» неймовірні фінансові зловживання. А уряд вже визначився, які шахти закриватимуть.

Коментувати

256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up