Газпром Міллер

У Росії підтвердили нову угоду з Україною про транзит газу

Росія укладе угоду з Україною на транзит газу після 2020 року.

Про це заявив глава “Газпрому” Олексій Міллер. Він також повідомив деталі угоди.

“Газпром” підпише з “Оператором ГТС України” міжоператорську угоду, а з “Нафтогазом” – угоду на бронювання потужностей. Крім того, Україна гарантує незалежність регулятора, захист інтересів замовника транзиту, передбачуваність і економічну обгрунтованість тарифів, додав Міллер.

Читати також:  Україна готова до припинення транзиту російського газу - міністр

“Газпром транзитуватиме через Україну 65 млрд куб. М газу в 2020 році, 40 млрд куб м в 2021-2024 роках за умови конкурентного тарифу”, – сказав Міллер.

Російська сторона також погодилася виплатити українському “Нафтогазу” 3 мільярди боргу в рамках рішення Стокгольмського арбітражу.

Про це, за підсумками газових переговорів у Мінську, повідомив помічник президента України Андрій Єрмак, передає “Громадське“.

Читати також:  Газпром шантажуватиме Україну та Європу газовою кризою, - голова Нафтогазу

“Ми повертаємося додому з дуже гарними новинами, і будемо мати транзитний контракт на вигідних для України умовах. Завдяки цим домовленостям Україна отримає 3 мільярди доларів згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу”, – розповів він, зазначивши, що “Газпром” виплатить борг грошима.

Раніше повідомлялося, що Київ і Москва підписали протокол угоди щодо транзиту російського газу в ЄС і про врегулювання взаємних вимог.

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up