курка

До України з Польщі везли куряче м’ясо з сальмонелою

У курячому м’ясі, яке везли із Польщі до Луцька, Житомира та Черкас, знайшли сальмонелу.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.  

Так, до відомства надійшло повідомлення системи RASFF (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF,  системи швидкого обміну інформацією щодо наявності ризику для здоров’я людини, пов’язаного з харчовими продуктами і кормами), що у замороженому курячому м’ясі, яке експортувалося з Польщі до України, виявили сальмонелу.

Читати також:  На Прикарпатті у польській курятині знову виявили сальмонелу

«М’ясо експортувалося до ТОВ «ОТ- ГРУП» (вул. Богдана Хмельницького,42 м.Луцьк, Волинська область,43000), SPE «Winter» (вул. Лідавська,1 м.Луцьк, Волинська обл., 43000), ТОВ «Альянс- Імекс» (вул.Сергія Параджанова,127, м.Житомир, Житомирська область, 10025) та ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул.Святотроїцька,73/1,офіс 215, м.Черкаси, Черкаська область,18000).

Відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.», – говориться в повідомленні.

Читати також:  Обережно! У Львові продають польську курятину із сальмонелою

Коментувати

238 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up