Як водії у Львові порушують ПДР на смузі для руху маршрутних транспортних засобів (відео)

Як водії у Львові порушують ПДР на смузі для руху маршрутних транспортних засобів (відео)

Перші виділені смуги для громадського транспорту у Львові з’явилися ще у 2016 році. Очікувалось, що таке нововведення розв’яже корки на дорогах та дозволить міським маршруткам їздити чітко за графіком.

Правилами дорожнього руху передбачено, що ці смуги призначені тільки для громадського транспорту. Проте не всі водії легкових авто дотримуються цих правил.

Як повідомили ІА Syla.news у патрульній поліції Львова, за те, що водій легковика заїжджає на виділену для громадського транспорту смугу, передбачено покарання у 510 гривень штрафу.

“Протягом цього року оштрафовано 1416 водіїв. Найбільше порушень ми фіксували на проспекті Чорновола та в районі площі Святого Юра”, – каже керівник пресслужби патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

За її словами, до патрульної поліції дуже часто надходять скарги на водіїв-порушників.

ІА Syla.news почергувала коло виділених смуг для громадського транспорту і зафіксувала з десяток порушень.

Нагадаємо, знак 5.11 “Смуга для руху маршрутних транспортних засобів” застосовується для позначення смуги, призначеної для руху тільки транспортних засобів, що рухаються за установленими маршрутами, якщо рух такою смугою здійснюється попутно загальному потоку транспортних засобів. Дія знака поширюється на смугу руху, над якою він встановлений. Якщо знак встановлений праворуч від дороги, його дія поширюється на праву смугу руху.

Водій, який повертає праворуч на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, що відокремлена переривчастою лінією дорожньої розмітки, може виконувати поворот з цієї смуги. У таких місцях дозволяється також заїжджати на неї під час виїзду на дорогу і для посадки чи висадки пасажирів біля правого краю проїзної частини.

Усі новини

Коментувати

270 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up