Рівень довіри до Зеленського або маніпулятивне лайно

Рівень довіри до Зеленського або маніпулятивне лайно

Ужас! Що сі робе!

Я зараз не буду говорити про якість самих досліджень соціологічної обригаловики “Рейтинг”, яка виводила Йулю на 2 місце на президентських виборах і яка прогнозувала “Слугам біомаси” 50% на парламентських виборах, а ЄС неподолання 5%.

Я зараз про більш очевидні маніпуляції.

Справа в тому, що соціологічна ригаловка “Рейтинг” ніколи не давала цифру рейтингу Зелі рівну 53%. Останній рейтинг Зелі, виміряний цією агенцією становив 66%. Це було в кінці жовтня, і тоді він називався “рівень довіри”, що можна вважати рейтингом.

А от уже в кінці листопада вони чомусь не вимірювали рівень довіри, а замість цього порівнювали Зелю і Пороха – і 53% біомаси сказало, що Зеля більш ефективний від Пороха.

Читати також:  Ні капітуляції! Десятки тисяч українців протестують проти політики Зеленського

Уловлюєте різницю “більш ефективний від Пороха” і “довіра”? Тобто, утирки, які до того маніпулювали цифрами, зараз маніпулюють ще й поняттями.
Не кажучи вже й про те, що свої “опитування” вони проводили зазвичай після 20 числа, а тут раптом провели після того, як Зеля повернувся з Парижу з “перемогою”, що ситуативно напевне сприяло тому, що якась частина опитуваних могли сказати, що Зеля робить щось добре, бо ж вчора (в буквальному сенсі) про це трубів телевізор.

І нарешті опитування “Рейтингу” в грудні видає третій зріз вимірювання: “рівень задоволенності роботою президента 62%” – який з натяжкою близький до “рівня довіри”, але геть не схожий на “ефективніший за Порошенко”.

Читати також:  Чим Зеленський знімає стрес - тепер не таємниця

Тобто. Навіть якщо згодитись на порівняння чисел “рівня довіри” (жовтень) і “рівня задоволеності” (грудень), то ми отримаємо падіння рейтингу Зеленського з 66% до 62%, а не ріст з 53% до 62%, про який розказує соціологічна ригаловка “Рейтинг” і який дві доби розносять “Засоби Масової Істерії”, що звично не схильні до аналізу першоджерел.

Це маніпулятивне лайно. І, наскільки я розумію, ним нас будуть годувати так само, як румунів годували “рейтингами” Чаушеску.

Mason Lemberg

Усі новини

Коментувати

132 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up