після приватної зустрічі в липні 2017 року з президентом Росії Володимиром Путіним на саміті G20 в Гамбурзі Трамп став наполягати на тому, що Україна працювала над його поразкою

Путін вплинув на ставлення Трампа до України – ЗМІ

Президент США Дональд Трамп після перемоги на виборах вхопився за теорію, що Україна намагалася перешкодити йому очолити Білий дім

Про це пише Washington Post.

Так, після приватної зустрічі в липні 2017 року з президентом Росії Володимиром Путіним на саміті G20 в Гамбурзі Трамп став наполягати на тому, що Україна працювала над його поразкою, згідно з численними повідомленнями колишніх чиновників.

“Різкий опір Трампа відомостям американських спецслужб про те, що Росія систематично втручалась у вибори США у 2016 році – і обвинувачення, яке він замість цього поклав на конкуруючу країну, змусило багатьох його радників думати, що саме Путін допоміг розвинути ідею винуватості України”, – йдеться в матеріалі.

Читати також:  Британські слідчі мають підозрюваного у справі Скрипаля

Один колишній високопоставлений чиновник з Білого дому повідомив, що Трамп навіть одного разу прямо заявив, що “Україна – справжній злочинець”, тому що йому про це сказав Путін.

Нагадаємо, вчора на прес-конференції Путін заявив, що “споконвічно російські території” при створенні СРСР були передані Україні. Зокрема, він заявив, що всі “Причорномор’я, західні землі були передані Україні” з дивним формулюванням для підвищення процентного співвідношення пролетаріату в Україні, тому що Україна була сільською територією”.

Читати також:  Путін розкритикував політику Петра Порошенка

У відповідь на територіальні зазіхання Кремля на територію України МЗС заявило, що Москва раніше була підпорядкована Києву.

444 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up