днр ад

40 засуджених в Україні сепаратистів відмовляються повертатися на окупований Донбас

В окупаційних адміністраціях Донбасу заявили, що десятки людей, включених Україною в списки для передачі на захоплену РФ територію, попросили їх не передавати.

Про це повідомляє «Комерсант».

Найманці зазначають, що відмова приблизно сорока претендентів на обмін повертатися в окуповані міста не цілком добровільна і стає додатковою проблемою в відповідних переговорах.

«Співрозмовник не назвав усіх причин відмов, зазначивши лише, що серед відмовників є як ті, хто не хоче повертатися в непідконтрольні Києву райони Донбасу, так і ті, хто бажає відбути призначене покарання і тим самим закрити питання кримінального переслідування в Україні», – сказано в повідомленні.

Читати також:  У Мінську домовилися про обмін полоненими

Близьке до керівництва окупаційних адміністрацій джерело видання зазначило, що відмова від повернення – право ув’язнених.

Як сказало джерело, російським найманцям не важливий факт повернення учасників російської агресії проти України на тимчасово окуповані території їх цікавить тільки те, щоб їх прихильників «не примушували відмовитися від обміну».

На думку іншого джерела, перевірку даних повинен провести координатор підгрупи ТКГ з гуманітарних питань Тоні Фріш.

Читати також:  Обмін відбудеться без преси - штаб ООС

«У нас є довіра до Тоні Фришу. Він, як арбітр, який підтвердить, що відмовник приймав рішення про вихід з обміну сам. Це нас влаштовує»- сказав він.

Фріш може почати перевірку, що включає зустріч з відмовниками, тільки після 25 грудня.

Коментувати

196 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up