міністерство фінансів

В уряду скінчилися гроші. Фінансування державних програм зупинено

Міністерство фінансів урізало фінансування грудневих видатків у зв’язку з недовиконанням державного бюджету. Про це сказано в повідомленні відомства.

Напередодні в Міністерстві фінансів відбулася нарада, за підсумками якої було ухвалено рішення тимчасово припинити проведення платежів та реєстрацію бюджетних зобов’язань за видатками загального фонду державного бюджету. Це робиться для того, щоб залишитися в межах граничного обсягу дефіциту бюджету.

Читати також:  Платіжні термінали потрібно встановити до 1 липня 2018 року

У Мінфіні зазначили, що казначейство проводить фінансування всіх зареєстрованих за 11 місяців зобов’язань, на які відкриті асигнування. Між тим платежі, які були зареєстровані вже в грудні, будуть проведені після аналізу їх пріоритетності разом з розпорядниками бюджетних коштів.

“Тому що доходи державного бюджету за 11 місяців 2019 роки повністю не виконані внаслідок більш сильного, ніж враховано у державному бюджеті, обмінного курсу гривні, більш повільного зростання імпорту, падіння виробництва тютюнових виробів”, – пояснили у фінансовому відомстві.

Читати також:  Запланованих реформ ДФС і митниці не буде

Водночас було зазначено, що вказане рішення не торкнеться зарплат, пенсій і соціальних виплат.

Коментувати

280 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up