Зеленський про відведення військ

Рейтинг Зеленського знову зріс – соцопитування

Рівень задоволеності серед українців роботою президента України Володимира Зеленського зріс з 53% до 62%, а незадоволення – зменшився з 33% до 25%.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Рейтинги довіри українців очолює Зеленський, якому довіряють 67% опитаних.

За останній місяць рівень задоволеності діяльністю Прем’єра та Верховної ради дещо зріс. Діяльністю голови Верховної ради України Дмитра Разумкова задоволені 36%, незадоволені – стільки ж. Чверть не змогли оцінити його роботу. Проте задоволені роботою парламенту менше: 29% позитивно оцінили його роботу, 51% – негативно, 21% – важко оцінити.

Читати також:  Зустріч Зеленського із Трампом буде обов'язково - глава МЗС

Подібна тенденція і в оцінках роботи уряду: діяльністю прем’єр-міністра Олексія Гончарука задоволені відносно більше, ніж роботою всього Кабміну. 35% висловили задоволення діяльністю голови уряду (35% – незадоволені, 30% – не змогли оцінити). 29% задоволені роботою Кабміну, 45% – не задоволені, чверть не відповіли на це питання.

Опитування проведено Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 13-17 грудня 2019 року.

Читати також:  Противників політики Зеленського побільшало удвічі - опитування

Коментувати

211 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up