Приїхала в Україну, щоб розказати, як тут небезпечно. Повалій дала скандальне інтерв'ю

Приїхала в Україну, щоб розказати, як тут небезпечно. Повалій дала скандальне інтерв’ю

Повалій хотіла провести сольний концерт до 55-річчя, але каже, що боїться за безпеку своїх прихильників у Києві.

Народна артистка України, соратниця експрезидента Януковича Таїсія Повалій поскаржилася, що була змушена скасувати свої плани провести ювілейний концерт у столиці України, – інформує Главком.

Артистка хотіла присвятити сольник своєму 55-річчю, але згодом оголосила, що він не відбудеться.

За словами Повалій, вона начебто перейнялася безпекою своїх прихильників, оскільки вже навіть афіша у соцмережі спровокувала масову критику. «Еще не время», – робить висновок співачка, яка услід за Януковичем перебралась до Росії, в інтерв’ю каналу «Інтер».

Продюсер та чоловік Повалій додає, шо не розуміє, чому громадянці України і народній артистці не дали змоги виступити на батьківщині. На підтримку одіозної артистки також виступили її російські колеги: Філіп Кіркоров, Микола Басков та Валерій Меладзе. Суть їх слів можна звести у цитату Баскова: «История нас рассудит». 

Повалій також з подачі журналіста телеканалу пожаліла загиблих у Другій світовій війні, але жодним словом не обмовилась про тисячі українців, які полягли у нинішній війні, розпаленій Росією.

Нагадаємо, що в 2018 році народні депутати пропонували Верховній Раді просити Раду національної безпеки і оборони України безстроково позбавити звання «Народного артиста України» співаків Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова, Таїсію Повалій, Ані Лорак та інших.

Але таке рішення не було ухвалене.

Коментувати

281 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up