Миколай

Половина українців вірить у святого Миколая – опитування

76 відсотків опитаних українців дарують подарунки на день святого Миколая. Водночас, вірить в цього святого тільки половина опитаних.

Такі результати опитування оприлюднила соціологічна група «Рейнтинг».

Отож, 90 відсотків тих, хто дотримується традиції дарувати подарунки в день святого Миколая, мешкають в Західній Україні. Проте і в інших регіонах України таких не менше, ніж 70 відсотків. Опитування також показало, що найбільше цієї традиції дотримуються багаті, жінки та мешканці сіл.

Читати також:  У Львові встановили новорічну ялинку (відео)

Водночас, в Діда Мороза вірить тільки 31 відсоток українців. І це – мешканці міст та молодь. Цікаво, що минулоріч в цьому зізналися тільки 25 відсотків опитаних.

Близько сорока відсотків українців вважають Новий Рік та Різдво найулюбленішими святами. І 80 відсотків мають намір ставити новорічну ялинку вдома. Половина ставитиме штучну, ще половина – живу. Якщо порівнювати з минулими роками, то в Україні зростає кількість прихильників штучної ялинки.

Читати також:  «Шевченківський гай» продовжує святкувати Різдво!

Нагадаємо, як повідомляла ІА Syla.news, у Львові вже встановили новорічну ялинку. А також працює різдвяний ярмарок.

Коментувати

190 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up