поїзд

На залізничній станції «Львів» відкриють міжнародний пункт контролю через держкордон

У Львові на залізничному вокзалі буде відкрито міжнародний пункт контролю через державний кордон.

Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня.

«Процедури прикордонного та митного контролю здійснюватимуться під час руху поїздів, щоб зменшити час очікування та створити більш зручний сервіс для пасажирів.

 Пункт пропуску функціонуватиме постійно та цілодобово. Відкриття пункту пропуску – це результат успішності пілотного проекту на потягах «Інтерсіті+» сполученням «Київ-Львів-Перемишль» під час його руху між станціями «Львів» і «Мостиська-2» та у зворотному напрямку.», – говориться в повідомленні.

Читати також:  Вчителі отримуватимуть вищу зарплату у 2018 році

Як пояснили ІА Syla.news у Західно-регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, для людей, які подорожують, нічого не зміниться. Документи та багаж особи, яка перетинає кордон у поїзді сполученням «Київ-Львів-Перемишль», оформлять під час поїздки у вагоні, як і робили досі. Тільки досі це було експериментом. А зараз уряд ухвалив рішення узаконити цю процедуру на постійно.

Читати також:  В Україні святкуватимуть День батька

Коментувати

186 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up