шахтарі

Міненергетики визначилося, які шахти на Львівщині слід закрити

Міністерство енергетики та захисту довкілля України визнало ВП “Шахта “Великомостівська”, яке знаходиться у Червонограді Львівської області, неперспективним підприємством.

Про це повідомляє депутат Червоноградської міської ради Олег Стельмах.

Нещодавно в Києві розглянули програми розвитку виробничо-гірської діяльності державних вугледобувних підприємств у 2019 році, проєкти програм на 2020 рік та подальшого перспективного розвитку.

Читати також:  Зеленський представив шахтарям Червонограда голову ЛОДА Максима Козицького

Отож, після розгляду програм, шахту «Великомостівська» визнали неперспективною. Її долю  будуть визначати під час чергового засідання секції “Вугільна промисловість” Науково-технічної ради міністерства. Але, вочевидь, шахту закриють.

Міненергетики визначилося, які шахти на Львівщині слід закрити

Водночас, шахти «Степова» та «Лісова» визнані міністерством як такі, що мають перспективу подальшого розвитку та беззбиткового рівня виробничо-господарської діяльності.

А ось шахти «Межирічанська», «Відродження» та «Червоноградська» будуть передавати в приватні руки.

Читати також:  Шахтарі в робочий час будували житло своєму керівнику

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, правоохоронці Львівщини виявили неймовірні фінансові порушення на шахтах ДП «Львіввугілля». Цікаво, що найбільші порушення знайшли саме в шахті «Великомостівська», яку уряд намір закрити, та в шахті «Степова», яка визнана перспективною.

Фотоскрін зі сторінки Олега Стельмаха у соцмережі.

Коментувати

299 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up