Декан факультету журналістики ЛНУ очолив рейтинг фальсифікаторів року - ЗМІ

Декан факультету журналістики ЛНУ очолив рейтинг фальсифікаторів року – ЗМІ

Фальсифікаторами 2019 року, за версією групи науковців “Дисергейт”, стали Володимир Різун, директор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, та Іван Крупський, декан факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка – за випуск фальшивих фахівців та науковців.

Про це вчені “Дисергейту” повідомили під час церемонії нагородження “переможців” відзнаки “Академічна негідність 2019” в ефірі волонтерського громадського телебачення I-UA.TV, інформує УП Життя.

Декани відзначені за “випуск фальшивих фахівців та науковців”.

Обоє перемогли із значним відривом у цій номінації.

Читати також:  В Україні створять премію для журналістів імені Гонгадзе

Їх діяльність у царині освіти журналістики та медіа була негативно оцінена понад 41% аудиторії, що взяла участь у голосуванні.

Псевдонауковцем року став Юрій Заспа – кандидат фізико-математичних наук, доцент Хмельницького національного університету за нову “теорію всього”, яка конкурує з “теорією несилової взаємодії” Юрія Теслі.

Токсичним ректором року став Володимир Ісаєнко, ректор Національного авіаційного університету за те, що поставив на посаду проректора відомого псевдонауковця Теслю попри небажання студентів.

Читати також:  В Україні панує "журналістика особових займенників" - Павло Казарін (коментарі)

Довідково:

Понад рік тому 20 українських науковців різного профілю об’єдналися в антиплагіатну ініціативу “Дисергейт”.

За цей час активістам вдалося викрити ще 12 горе-крадіїв та псевдонауковців. Поміж них – декани, ректори, колишні й нинішні очільники МОН.

За підрахунками вчених, залежно від галузі знань, плагіат містять від 5 до 80% дисертацій.

Втім, як повідомляє МОН, за останніх 5 років вчений ступінь втратили лише 7 осіб.

Коментувати

423 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up