Куди піти на Різдво за 100 грн. у Львові

Різдвяні ярмарки на Львівщині перевірятимуть щодня

Різдвяні ярмарки, а також місця масових гулянь, де виготовляється та продається вулична їжа,  будуть перевіряти щодня.

Таке протокольне доручення дав сьогодні голова Львівської обласної держадміністрації Маркіян Мальський.

За словами начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Юрія Кагітіна, пожежники вже перевірили різдвяний ярмарок у Львові.

– Ми пам’ятаємо сумний досвід минулого року, коли на ярмарку вибухнув газовий балон, виникла пожежа і постраждало чотири особи. Тому вчора ми обстежили цей ринок. Виявили незначні порушення. Водночас ми домовилися, що будемо перевіряти ринок знов і знов. Але не рідше, ніж раз на тиждень, – каже він.

Юрій Кагінін також зауважив, що підприємці, які торгують на різдвяному ярмарку вуличною їжею, кажуть, що все розуміють. Але варто тільки інспекторам піти, як тут же витягують зі сховків газові балони.

Читати також:  Із другої спроби. Львівську ОДА очолить Максим Козицький

– Це – свідомість наших підприємців. Як тільки інспектор йде, десь з’являється газовий балон, – говорить головний надзвичайник області.

Разом з надзвичайниками всі різдвяні ярмарки області перевірятимуть і фахівці санітарні служби. Перший заступник начальника Головного управління держпродспоживслужби у Львівській області Ростислав Волошин повідомив, що минулого року в 90 відсотках виявили антисанітарію, продукти незрозуміло походження та інші порушення.

– Тільки цього року ми маємо 22 випадки отруєння людей, які їли у закладах громадського харчування. Але ми не маємо законних підстав, аби позапланово перевіряти різдвяні ярмарки, – зізнався він.

Читати також:  Чим відрізняється католицьке Різдво від православного? Цікаві факти про свято

Водночас, за словами начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимира Зуба, за даними останніх років до лікарень Львова не потрапляли люди з місць масових святкування. Окрім минулого року, коли стався вибух газового балону на ярмарку, про що вже згадувалося. Водночас, всі лікарні міста в період з 24 грудня до 8 січня працюватимуть в підвищеному режимі.  

 Але Маркіян Мальський своїм доручення дозволив відповідним службам додатково перевіряти роботу підприємців на різдвяних ярмарках області. Щоби не сталося чогось лихого.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Львові вже встановили новорічну ялинку. А також працює різдвяний ярмарок.

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up