Затримують зарплатню? Не виходь на роботу, - Мінсоцполітики

Кабмін розробляє закопроєкт, що знищить “зарплатне рабство”

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет анонсував проєкт, який поборе в Україні “зарплатне рабство”.

Про це він написав у Facebook.

“Ми почали проєкт, яким хочемо побороти “зарплатне рабство” в Україні. Робота почалася з ініціативи Оксани Маркарової і ведеться спільно з Мінфіном і НБУ”, – зазначив Дубілет.

Він додав, що наразі в Україні існує явище, яке чимало дивує жителів розвинених країн — “зарплатний проєкт”. Це коли підприємство і банк домовляються про виплату зарплати, не питаючи думку співробітників.

Читати також:  Вчителі у Києві освистали Святослава Вакарчука

Описуючи концепцію майбутньої реформи, міністр зазначив, що за законом співробітники мають право самостійно обирати банк. Але на практиці, якщо хтось обирає інший банк, бухгалтери вимушені для таких виплат формувати окремі платіжки. Тому працівникам частіше за все у такому виборі просто відмовляють.

“Ідея дуже проста — зробити, як у Європі. Робітник просто вказує бухгалтеру свій IBAN, а бухгалтер формує просту відомість для всіх співробітників, незалежно від банку. А далі вже банк, який обслуговує підприємство, автоматично розкидує гроші, куди треба”, – зазначив він.

Читати також:  Порадіймо за прокурорів. Їм підвищили зарплати

На думку Дубілета, проєкт важливий, оскільки українці отримають більше свободи і кращий сервіс, а банківська індустрія краще розвиватиметься за рахунок підвищення конкуренції.

За словами міністра, проєкт буде запроваджено вже наступного року.

Коментувати

168 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up