Милованов

Торгівля з Росією – нормальне явище – міністр Милованов

Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає нормальним явищем торгівлю українського підприємства “Мотор Січ” з Росією.

Про це він написав у Facebook в коментарі до посту активіста Владислава Грезева.

Активіст зазначив, що директор “Мотор Січі” В’ячеслав Богуслаєв налагодив роботу підприємства і постачає деталі для двигунів військовим РФ, в Крим і навіть в терористичну “ДНР”. У свою чергу Милованов написав, що торгівля вищевказаного підприємства з країною-агресором – нормальне явище.

Читати також:  Епоха бідності вже в минулому. Премія міністра - 236 тис. гривень

“Половина запчастин для армії — з Росії. Величезна кількість експорту в Росію. Ми з Росією і НАСА разом працюємо над космічною програмою. Не подобається? Так ідіть робіть щось. Наприклад, розвивайте українську промисловість, щоб у неї було звідки отримувати замовлення”, – написав міністр.

До слів Мілованова також приєднався народний депутат від “Слуги народу” Андрій Мотовиловець. Той наголосив, що головну роль в бізнесі грає не патріотизм, а заробляння грошей.

Читати також:  Міністр економіки погодився з Коломойським, що він - дебіл

“Ми як країна ніяк не допомогли підприємствам, які втратили ринок Росії. Я не чекав від них, що вони перестануть працювати з найбільшим споживачем своєї продукції”, – сказав він.

Раніше повідомлялося, що українське підприємство «Мотор Січ», президентом якого є герой України В’ячеслав Богуслаєв, продовжує поставляти деталі для двигунів російської армії.

Читайте також:

1283 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up