дикі кабани

У Львові по вулиці бігають дикі кабани

У Львові в Личаківському районі по вулицях бігають дикі кабани.

Відповідне відео та фото виклав у мережі депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

На відео видно парочку дорослих кабанів.

Як прокоментував ІА Syla.news директор національного природнього парку «Північне Поділля» Андрій Кийко, ці дикі тварини, вочевидь, забігли до міста з котрогось лісопарку чи лісу, які є коло Львова.

– Кабани можуть бути небезпечними. Тому це зле, що вони сюди зайшли. В пошуках їжі тварини можуть наближатися до людських осель і вештатися  вулицями. Тому треба або чекати, поки вони самі підуть, або ж організувати акцію з евакуації: приспати і вивезти в ліс. Щоправда, вдень їх важко буде знайти, тому що вдень вони ховаються, – пояснив фахівець.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, нещодавно до подвір’я  у Личаківському районі забігла лисиця, хвора на сказ. Вона кидалася на собаку, який охороняв дім. Але у цій бійці переміг пес. Господар, якому поведінка лисиці видалася підозрілою, відніс тушку на експертизу. Де і виявили хворобу. Через це всіх котів та собак, які проживають в цьому районі, терміново вакцинували від сказу.

Коментувати

619 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up