Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.

Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.

Життя починається з деталей, особливо якщо вони у вашому костюмі. Тож, на що потрібно звернути увагу, та що варто знати про ідеально пошитий чоловічий костюм. 

Поява в однаковому вбранні на певній події – це конфуз не лише для жінок, а й для чоловіків. Оскільки кожна людина розраховує на неповторність свого образу. 

Проте команда професіоналів імперії одягу Rose Tailor знає як уберегти вас від подібних неприємних ситуацій. Стандарти світових кутюр‘є, за словами Роман Даниліва, закладені в основу його бізнесу. Штамповане вбрання – це точно не про Rose Tailor. 

«За кордоном практикують чудову річ: клієнт підписує договір, який гарантує, що з ательє більше ніколи не вийде пан в такому ж костюмі чи піджаку. Звичайно, він має оплатити десятикратну вартість виробу. Я такого поки не практикував, але ми стараємось ретельно спостерігати за тим, щоб наші клієнти отримували в подарунок до ідеального костюма ще й унікальність.»

Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.

Неповторність у всьому, навіть в тканині. Саме такий привілей для чоловіків – модників надають відомі бренди тканин. Ви можете на замовлення створити та запатентувати свою тканину, розробити унікальний принт та склад тканини. Відповідно, пошити з неї свій ідеальний костюм, аналогів якого у Світі ви точно не знайдете.

«Ви можете створити індивідуальну тканину, якої до того не було ніде. В домашніх умовах цього не зробиш, а от з дизайнером, якого надає бренд це цілком можливо» , – розповідає Роман Данилів. 

На жаль, таку опцію в Україні не надають. Проте в Англії це цілком доступно. Все, що вам необхідно це квиток на літак, певна сума грошей та валіза креативу, адже під час створення власної тканини він вам точно знадобиться. 

Такою пропозицією брендів скористалися американські президенти, сенатори, арабські шейхи, бізнесмени, музиканти та інші впливові та заможні. Вони створили власні брендові тканини «інкрустовані» своїми ініціалами.

Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.
Тканини “інкрустовані” власним іменем

Втім відсутність власної авторської тканини не перешкода для створення ідеального чоловічого костюму. Якщо взяти, до прикладу,  найвідоміші бренди, ви одразу помітите, що в їхньому арсеналі тисячі тканин на будь-який смак та гаманець.

При пошитті костюму важливо звертати увагу на деталі. За словами Романа Даниліва, важливим елементом піджака є підкладка. Хоч вона практично непомітна, але може як зіпсувати виріб, так і додати йому індивідуального шику. 

«Обираючи підкладку, варто пам’ятати, що вона повинна відповідати не тільки кольоровій гамі тканини, а й бути  схожою за складом.  До прикладу, якщо ми беремо піджак з льону, то підкладка має бути тонкою з відповідним складом», – наголошує Роман Данилів.

Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.

А можна без підкладки? Звичайно можна. Одним із трендів в чоловічому гардеробі є піджаки пошиті без підкладки. Так званий полегшений варіант. 

«Піджак без підкладки це зараз дійсно тренд, який потребує більше ручної роботи. Оскільки кожен шов має бути акуратним, та й лекала для такої маринарки зовсім інші»,- коментує тренд пан Роман.

 Не дивлячись на відсутність підкладки такі жакети бувають і літні , і осінні, і, навіть, зимові. Адже в такому випадку все залежить від правильного пошиття та щільності тканини, яка залежить від крутки використаної нитки. 

Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.

Що ж воно таке ця крутка нитки?

 Крутка нитки – це характеристика скрученості текстильних ниток (пряжі) і швейних ниток, що визначається числом витків на одиницю їх довжини в скрученому стані. 

Залежно від ступеня крутки комплексні нитки ділять на нитки пологої, середньої і сильної крутки. 

   Нитки пологої крутки (віскозні, ацетатні, капронові) мають 100-230 крутки на метр. Їх використовуються при виробленні гладких тканин.

   Нитки середньої (муслінову) крутки мають 230-900 кр / м. Такі нитки застосовують при виробленні тонких, пружних тканин.

   Нитки сильної (крепової) крутки мають 1500-2000 кр / м. Такі нитки відрізняються шорсткістю, великою розтяжністю та використовуються для вироблення крепових (шовкових із зернистою структурою) тканин.

Коротка, але дуже важлива інформація для пошиття ідеального чоловічого костюму. Звичайно, в хорошому ательє вам це точно пояснять, ба навіть більше, покажуть на прикладі, як показав мені Роман Данилів. 

Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.

«Варто зазначити, що чим вищою є крутка нитки в тканини, тим елітнішою і дорожчою вона є. Як перевірити якість нитки? Переважно нитка з натуральним складом рветься без зусиль, а якщо її підпалити, то буде запах гусячого пір‘я. Тканини з такою круткою нитки майже не мнуться. І якщо нитка легко рветься, це зовсім не означає, що тканина буде також швидко псуватися, це лише  показує якість її крутки»,– пояснює Роман Данилів. 

Костюм з якісної тканини прослужить власникові не один рік. Унікальні лекала, брендові тканини, срібні ґудзики та увага до кожної деталі – це все зробить класичний костюм елегантним та індивідуальним. І все це для вас підберуть в імперії одягу Rose Tailor.

У своїй статті «Модна втіха від Богдана Піха» уповноважений правління PKP LHS (Республіка Польща) Богдан Піх написав: «Я з приємністю дізнався, що Роман бере участь у міжнародних виставках одягу, зокрема в Мілані, добирає тканини лише провідних світових брендів, впроваджує найсучасніші технології. У майстерні Rose одяг корегують відповідно до фігури. Крім високої якості тканини та бездоганного пошиття, увагу звертають і на практичність. Ексклюзивні чоловічі костюми, сорочки, жилети, клубні маринарки, куртки з англійської, італійської, німецької тканини виділяються стилем, смаком, дизайнерською довершеністю».

Увага до деталей: або секрети чоловічого костюму від Романа Даниліва.
Брендова тканина, срібні ґудзики та увага до деталей – запорука індивідуальності.

Джентльмени, вибір костюму, як ви помітили, не легка справа, але благородна. Адже знаючи ці всі нюанси не можливо помилитися під час створенням ідеального образу. 

694 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up