фіра на зупинці

Святкування на Андрія. На Львівщині збиточники витягли віз на дах автобусної зупинки

Мешканці села Ушковичі Перемишлянського району Львівської області, які свято шанують традиції святкувань в ніч на Андрія, витягли на дах автобусної зупинки фіру і собачу буду.

Про це повідомив начальник Перемишлянського відділення поліції Золочівського відділу поліції Олександр Прокопчук.

За його словами, таку картину він побачив на власні очі в селі Ушковичі Перемишлянського району: на даху зупинки – віз, а на оглоблі – висить собача буда.

Читати також:  Тариф "Львівгазу" на розподіл газу завдає збитків- Войсович

– Я поговорив з місцевими мешканцями. Їх така картина не здивувала. Кажуть, що у їхньому селі на Андрія така традиція – затягати фіру на дах цієї зупинки, – каже Олександр Прокопчук.

Також, за його словами, жодного повідомлення до поліції щодо цього випадку не надходило. Ніхто в селі не скаржився, що у нього пропала фіра чи собача буда. А всього до поліції райвідділу Перемишлянського району надійшла тільки одна скарга про вкрадену хвіртку. Її згодом господар знайшов неподалік свого двору.  

Читати також:  Тариф "Львівгазу" на розподіл газу завдає збитків- Войсович

Фото зі сторінки у соцмережі Олександра Прокопчука.

1024 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up