Ірина Микичак

Ірину Микичак звільнили з посади очільниці департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Ірина Микичак отримала повідомлення про звільнення з посади директорки департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації електронною поштою.

Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

«Вперше у житті почула себе двієчницею. Отримала незадовільну оцінку від Івана Собка за роботу на посаді директорки департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації за 2019 рік. І відповідно прилетіло електронною поштою розпорядження голови ОДА М.Мальського про звільнення з посади.

Читати також:  500 днів в'язниці: у М'янмі випустили журналістів
Ірину Микичак звільнили з посади очільниці департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Закінчився період життя. Два роки і вісім місяців на посаді директорки департаменту мені тепер видаються як ціле життя.
Дуже складний, але надзвичайно важливий, яскравий, насичений період. Найкращий час.
Хоча і від раннього ранку до пізньої ночі. Без вихідних, без заступників, і без двох начальників відділів. З надскладною комунікацією з облрадою, ОДА,МОЗ, керівниками медзакладів, пацієнтами.

Ми зробили багато важливих, часом непопулярних кроків. Ще буде час написати про це окремо.

Читати також:  Порошенко вимагає звільнити голову Полтавської ОДА через корупцію

Я пишаюся тим, що звільнена насправді за те, що прагнула цих змін у медицині щиро, усім серцем, за те, що творила ці зміни не на папері і показових виступах, а у щоденному житті.», – написала Ірина Микичак. І подякувала всім.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, львівські медики вимагали звільнення Ірини Микичак. Натомість голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин виступав проти її звільнення.

Коментувати

311 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up