Ірина Микичак

Ірину Микичак звільнили з посади очільниці департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Ірина Микичак отримала повідомлення про звільнення з посади директорки департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації електронною поштою.

Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

«Вперше у житті почула себе двієчницею. Отримала незадовільну оцінку від Івана Собка за роботу на посаді директорки департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації за 2019 рік. І відповідно прилетіло електронною поштою розпорядження голови ОДА М.Мальського про звільнення з посади.

Ірину Микичак звільнили з посади очільниці департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Закінчився період життя. Два роки і вісім місяців на посаді директорки департаменту мені тепер видаються як ціле життя.
Дуже складний, але надзвичайно важливий, яскравий, насичений період. Найкращий час.
Хоча і від раннього ранку до пізньої ночі. Без вихідних, без заступників, і без двох начальників відділів. З надскладною комунікацією з облрадою, ОДА,МОЗ, керівниками медзакладів, пацієнтами.

Читати також:  Перезавантаження влади. Кабмін звільнив ряд топ-чиновників

Ми зробили багато важливих, часом непопулярних кроків. Ще буде час написати про це окремо.

Я пишаюся тим, що звільнена насправді за те, що прагнула цих змін у медицині щиро, усім серцем, за те, що творила ці зміни не на папері і показових виступах, а у щоденному житті.», – написала Ірина Микичак. І подякувала всім.

Читати також:  МОЗ радить перейти на віддалену роботу усім, хто може працювати з дому

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, львівські медики вимагали звільнення Ірини Микичак. Натомість голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин виступав проти її звільнення.

792 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up