У мерії Івано-Франківська створили штаб для боротьби із снігопадами

У мерії Івано-Франківська створили штаб для боротьби із снігопадами

В Івано-Франківську створили міський оперативний штаб реагування на снігопади та буревії, а також затвердили його персональний склад.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету, інформує місцеве видання Фіртка.

Згідно з документом, штаб очолить міський голова Руслан Марцінків. Саме він і повідомлятиме за надзвичайних ситуацій про час та місце зборів.

Також поділили територію міста між посадовцями з підлеглими міськради за схемою, коли штаб приймає рішення про рівень загрози внаслідок снігопадів та буревіїв та схему реагування згідно з червоною, жовтою та зеленою картами.

Довідково:

Зелена картка – застосовується при незначних снігопадах та відсутності поривів вітрів. До розчищення снігу залучаються виключно комунальні підприємства: «Муніципальна дорожня компанія», «Благоустрій», «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», «Дирекція замовника», «Центр розвитку міста та рекреації», «Міська ритуальна служба», які здійснюють прибирання снігу на закріплених за ними територіях.

Читати також:  Трудове рабство: на Прикарпатті викрили злочинну групу

При цьому, першочергово здійснюється механізоване та ручне прибирання:

  • під’їздів до закладів охорони здоров’я ;
  • під’їздів до закладів освіти ;
  • пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту на основних вулицях.

Жовта картка – застосовується при середніх снігопадах та незначних поривах вітрів. До розчищення снігу окрім вище перерахованих комунальних підприємств долучаються інші комунальні підприємства згідно з додатком 4, які допомагають розчищати від снігу пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту, тротуари та на визначених вулицях.

Червона картка – сильні снігопади, шквальні вітри, налипання мокрого снігу. За даної схеми, окрім людей та підрозділів, які залучаються за жовтої картки реагування, проводиться оповіщення всіх структурних підрозділів виконавчого комітету, бюджетних установ та організацій міста Івано-Франківська для прибирання від снігу зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, з’їздів з головних доріг згідно з додатком.

Читати також:  В частині Карпат є ризик сходження снігових лавин

Дату та час початку прибирання визначає міський голова – голова міського оперативного штабу реагування на снігопади та буревії.

Додатково, також, можуть залучатися за згодою великі промислові підприємства міста, вищі навчальні заклади, національна гвардія та інші.

У разі прийняття рішення про застосування червоної картки, миттєво проводиться оповіщення впродовж 30 хвилин всіх відповідальних осіб.

Читайте також:

Коментувати

164 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up