10-річна дочка знайшла зниклого батька на  заробітках у Польщі через соцмережу

Переважно росіяни. На Буковині зареєстровано майже 8 тисяч іноземців

Станом на перше грудня 2019 року в Чернівецькій області 7862 іноземця та особи без громадянства зареєстровано на території Чернівецької області. З них 5168 осіб документовані посвідками на постійне проживання та 2694 – посвідками на тимчасове проживання.

Як повідомляє пресслужба Управління ДМС у Чернівецькій області, підставою для отримання дозволу на імміграцію здебільшого є територіальне походження іноземців та ОБГ – 2640 осіб та возз’єднання сім’ї – 2172 особи, – інформує місцеве видання.

Серед документованих посвідками на постійне та тимчасове проживання осіб – переважно громадяни РФ та Молдови, а також – країн СНД та Близького Сходу.

Посвідками на тимчасове проживання в області документовано 2694 іноземця  та ОБГ. З них у зв’язку:

  • з навчанням – 1611 осіб (з них левову частку займають громадяни Індії, а також – Гани, Єгипту, Лівії, Нігерії тощо);
  • з возз’єднанням сім’ї – 513 осіб (здебільшого громадяни РФ, Молдови, Азербайджану, Грузії, Узбекистану тощо);
  • з працевлаштуванням – 111 осіб (головним чином громадяни Туреччини, Румунії, Італії, Молдови, Болгарії тощо).
Читати також:  На в'їзді в Україну із Словаччини - величезна черга

У пресслужбі зазначили, що документами, що дозволяють іноземцям та особам без громадянства легально проживати на території України, є посвідки на постійне та тимчасове проживання. 

З минулого року обидва документи оформлюються виключно у вигляді пластикової картки та містять безконтактний електронний носій. Документи старого зразка у вигляді книжечки є дійсними та підлягають обміну у випадку досягнення особою 25 та 45-річного віку.

Читати також:  У Шегинях на дві години призупинять пропуск автівок

Посвідка на постійне проживання видається терміном на 10 років, на тимчасове – терміном на 1 рік (за винятком окремих, передбачених законодавством підстав).

У разі втрати посвідки на постійне або тимчасове проживання іноземцю або особі без громадянства оформляється та видається нова посвідка в порядку, встановленому для її обміну.

Для отримання посвідки іноземцю або особі без громадянства необхідно звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем проживання з необхідними документами.

Читайте також:

Коментувати

252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up