На Волині прихожани російської церкви не пускають до храму вірян ПЦУ. Поліція опечатала храм

На Волині прихожани російської церкви не пускають до храму вірян ПЦУ. Поліція опечатала храм

В Іваничівському районі (Волинська область – ред.) поліція зробила спроби посадити священиків РПЦ та ПЦУ за стіл переговорів, щоб уникнути конфлікту у селі Мишів з приводу порядку проведення богослужінь в місцевому храмі.

Проте результатів отримати так і не вдалося. Про це розповів т.в.о. начальника Іваничівського відділення поліції В’ячеслав Мартинюк, – повідомляє БУГ.

30-го листопада у селі Мишів Іваничівського району біля храму відбулися збори селян, на яких хотіли вирішити церковне питання. Річ у тім, що прихильників ПЦУ зі священиком з лютого 2019 року не пускають в церкву проводити богослужіння. Прихильники ж РПЦ розповідають, що більшість прихожан храму не голосували за перехід, тому церкву не віддадуть.

Читати також:  Священники РПЦ в Україні обговорять свою співпрацю із ЗСУ

Тоді ж, аби збори селян не переросли в масштабний конфлікт, за ситуацією спостерігали десятки правоохоронців. Вони опечатали храм.

“Ми не брали участь у самому обговоренні. Ми просто дали можливість поспілкуватися. Наше діло просте – ми забезпечуємо охорону публічного порядку”, – сказав Мартинюк.

Як розповіли мешканці села Мишів, працівники поліції 10 грудня ходили селом та збирали власні списки селян: хто і за яку церкву.

У поліції зазначили, що у зв’язку з подіями біля храму та фактом “самоуправства”, було відкрите кримінальне провадження, в рамках якого проводяться відповідні слідчі дії.

Читати також:  Стало відомо за яких умов Києво-Печерська лавра перейде до ПЦУ

Сторони конфлікту домовитися про щось так і не змогли.

Скоріше за все, після завершення провадження, справу передадуть для вирішення у стінах суду. Храм на час провдення слідчих дій так і залишиться опечатаним.

Читайте також:

745 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up