ЗНО: Учням доведеться складати іспит з нового предмету

ЗНО: Учням доведеться складати іспит з нового предмету

З 2021 року суттєво зміниться система складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл – стане більше обов’язкових предметів, а тестування з української мови та математики матиме два рівні складності.

У міністерстві кажуть, що запроваджують з 2021 року дворівневий іспит з української мови: це буде базовий рівень – українська мова як державна – і поглиблене вивчення – українська мова і література.

Читати також:  Без сертифікату ЗНО атестат про середню освіти не видадуть, - директор ЛРЦОЯО

“Також з 2021-го ми плануємо запровадити обов’язкову ДПА з математики у формі ЗНО. Воно також буде дворівневе, тобто буде легший і складніший рівень, залежно від потреб вступника”, – повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Третім обов’язковим предметом буде історія України або англійська мова на вибір.

Таким чином, 2021 року випускники шкіл обов‘язково складатимуть ДПА в формі ЗНО з: української мови – 1 рівень, або з української мови і літератури – 2 рівень, математики – 1 або 2 рівень на вибір. Історію України або англійську на вибір.

Читати також:  Абітурієнти із села отримають пільги при вступі

Також вони зможуть за бажання складати додаткові предмети за вибором.

Коментувати

167 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up