ЗНО: Учням доведеться складати іспит з нового предмету

ЗНО: Учням доведеться складати іспит з нового предмету

З 2021 року суттєво зміниться система складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл – стане більше обов’язкових предметів, а тестування з української мови та математики матиме два рівні складності.

У міністерстві кажуть, що запроваджують з 2021 року дворівневий іспит з української мови: це буде базовий рівень – українська мова як державна – і поглиблене вивчення – українська мова і література.

Читати також:  Дев'ятикласникам рекомендують отримати ID-паспорти

“Також з 2021-го ми плануємо запровадити обов’язкову ДПА з математики у формі ЗНО. Воно також буде дворівневе, тобто буде легший і складніший рівень, залежно від потреб вступника”, – повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Третім обов’язковим предметом буде історія України або англійська мова на вибір.

Таким чином, 2021 року випускники шкіл обов‘язково складатимуть ДПА в формі ЗНО з: української мови – 1 рівень, або з української мови і літератури – 2 рівень, математики – 1 або 2 рівень на вибір. Історію України або англійську на вибір.

Читати також:  Olympiclab: відпочинок олімпійців і школярів

Також вони зможуть за бажання складати додаткові предмети за вибором.

375 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up