прийом батарейок

В Україні вже приймають батарейки для переробки в Європі

В Україні з’явилися перші контейнери для безкоштовної здачі батарейок на гарантовану переробку в Європі.

Про це повідомляє громадська організація «Батарейки, здавайтеся!».

“Громадська організація «Батарейки, здавайтеся!» запустила збір батарейок у торгових центрах «Епіцентр» і «Нова лінія». Кожен охочий може здати туди батарейки на гарантовану переробку на заводі GreenWEEE в Румунії. Від людини прийматимуть до 20 використаних батарейок за раз”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  Графік стоянок екобусів на листопад-грудень у Львові

Пілотний проєкт стартував у мережі ТЦ «Епіцентр» та «Нова лінія» 10 грудня. До кінця тижня мережі встановлять у торгових центрах контейнери для прийому батарейок по всій Україні.

“Вартість переробки оплачують 50/50 наша торгова мережа і представники компаній-постачальників – Duracell, VARTA, GP Batteries та Hausmark, при цьому ціна на батарейки для споживачів залишиться незмінною”, – зауважив заступник керівника департаменту електромонтажного устаткування торгових мереж «Епіцентр К» та «Нова лінія» Ігор Дембінський.

Читати також:  Використані батарейки та ртутні лампи: графік стоянок екобуса у Львові
334 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up