Gmail від Google

У Gmail з’явиться опція – прикріплення імейлів

У сервісі електронної пошти Gmail від Google незабаром з’явиться нова опція. До електронних листів можна буде прикріплювати інші імейли без необхідності їх попереднього завантаження.

Для цього достатньо буде виділити одне або кілька повідомлень в загальному списку і перетягнути їх у вікно створення нового листа.

Ще один спосіб пересилання – вибрати потрібні листи на головній сторінці перегляду поштового аккаунта, а потім натиснути на кнопку «Переслати як вкладення» (Forward as attachment в англомовному інтерфейсі).

У Gmail з'явиться опція - прикріплення імейлів

Інші листи також можна перетягувати прямо з форми швидкої відповіді, відкривши головне вікно.

Кожен з прикріплених листів конвертується в файл з розширенням .eml і відкривається після натискання в новому вікні. Обмежень на кількість повідомлень, прикріплених до одного листа, немає.

Нова функція вже доступна для частини корпоративних користувачів G Suite – набору хмарних сервісів, які Google надає для компаній або груп людей.

Рядовим користувачам Gmail можливість прикріплення листів повинна стати доступною до кінця січня 2020 року.

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up