Андрій Богданець

Струс мозку. Перший нардеп став жертвою земельної реформи

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Андрій Богданець перебуває в лікарні з підозрою на струс мозку після бійки з колишніми депутатами від ВО “Свобода”, що сталася після засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики 11 грудня.

Про це повідомила член фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук у Facebook.

“Підтримую Андрія Богданця! Андрій з підозрою на струс мозку в лікарні. Ми заявляємо про неприпустимість будь-якого тиску на народних депутатів під час обговорення і ухвалення державних рішень, у тому числі й у першу чергу – із застосуванням сили”, – написала Кравчук.

Депутат додала, що “Слуга народу” нікому не дозволить “у неполітичний і непарламентський спосіб впливати на роботу представників народу України”.

Читати також:  "Слуга народу" більше немає грошей на навчання нардепів у дорогих готелях

Додамо, що 11 грудня після засідання аграрного комітету у коридорах Ради побилися депутат від фракції “Слуга народу” Андрій Богданець та нардеп 7-го скликання від “Свободи” Едуард Леонов. Політиків почали розбороняти, однак сутичка розрослась.

Колишній нардеп Леонов запевняє, що бійку почав депутат від “Слуги народу”.

У “Слузі народу” вважають інцидент провокацією, яка має на меті зірвати законотворчий процес і дестабілізувати ситуацію в Раді.

У фракції повідомили, що звернулися до правоохоронних органів з вимогою належним чином відреагувати на інцидент. “СН” заявила про неприпустимість тиску на нардепів із застосуванням сили.

Читати також:  "Слуга народу" виключила зі свого списку сімох кандидатів

У фракції також закликати апарат ВР тимчасово перенести засідання комітету у більш захищене приміщення та посилити охорону і забезпечення порядку.

Аграрний комітет ВР вирішив зустрітися у четвер о 8.00 ранку.  До законопроєкту щодо ринку землі подали понад 4 тисяч правок. 

На фото – Андрій Богданець.

Читайте також:

Коментувати

255 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up