Митрополит РПЦ з Тернопільщини підписав угоду про співпрацю з російською армією

Митрополит РПЦ з Тернопільщини підписав угоду про співпрацю з російською армією

Редакція газети “Кримська світлиця” отримала сканкопію угоди між командувачем Чорноморського флоту Російської Федерації і уродженцем Тернопільщини, митрополитом Сімферопольським і Кримським Лазарем від 2 квітня 2015 року.

Ця угода є підтвердженням того, що Лазар як представник Кримської єпархії УПЦ МП, ставить підпис і одночасно визнає факт приналежності до Російської православної церкви. Мовою оригіналу: “…действующего на основании Положения Епархии Русской Православной Церкви”. Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Протягом останніх трьох років на сторінках «Кримської світлиці» у своїх публікаціях автори неодноразово торкалися теми перебування й активної «діяльності» так званої Української православної церкви Московського патріархату в окупованому Криму.

Читати також:  Зеленський призначив ексзаступника міністра оборони Гусєва головою Херсонської ОДА

М’яко кажучи, дивно було спостерігати, як священники нібито української церкви заповзято освячують російську військову техніку і благословляють військовослужбовців сусідньої країни на «ратні» подвиги.

І ось знайшлося «пояснення» цьому факту – в редакції газети опинився цікавий документ (мовою оригіналу) – «Соглашение о сотрудничестве и взаимодействии», укладене ще в квітні 2015 року, між командувачем Чорноморського флоту Російської Федерації і… митрополитом Сімферопольським і Кримським Лазарем.

Читати також:  Союзник Криму. Що означає перемога Ердогана на турецьких виборах для України

Про що домовлялася перша людина Кримської єпархії “Української православної церкви” Московського патріархату (цікаво, що в цьому «документі» чомусь не вказується приналежність Кримської єпархії до української церкви!) з командувачем флоту країни-агресора, можна побачити вище зі скану кількох сторінок цієї «угоди».

Коментувати

819 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up