Сихів, впав кран

Комісія знайшла порушення правил з техніки безпеки на будмайданчику у Львові

Новостворена спеціальна комісія з дотримання правил техніки безпеки на будівельних майданчиках перевірила будівництво багатоквартирного житлового будинку на вулиці Замарстинівській, 170.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради з посиланням на заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача.

За його словами, це перший будівельний майданчик зі 150-ти, які планують перевірити.

На майданчику, який вже перевірили, працюють два баштові крани, кілька автокранів, а також бульдозери й трактори. Одночасно тут перебуває близько 150 людей.

– Ми не переслідуємо мету залякати забудовників чи стягнути з них якомога більше штрафів. Ми маємо намір запобігти нещасним випадкам на будовах Львова, – каже Любомир Зубач.

Читати також:  Львів хоче поглинути 20 населених пунктів навколо себе

Заступник начальника Головного управління держпраці у Львівській області Іван Мечержак під час інспекції ризиків, які би несли явну загрозу будівельникам, не помітив. Натомість побачив низку дрібніших порушень.

– Немає спецодягу та спецвзуття. Отже людина може собі проколоти ногу або зазнати інших травм, – зауважив він.

Крім того фахівці вимагають, аби на певних секціях будівництва встановили огорожувальні конструкції, належно поскладали будівельні матеріали та прибрали будівельні сміття. А фахівцям, які зносять споруди та дроблять будівельні матеріали, видали індивідуальні засоби захисту від пилу та шуму.

Читати також:  Працівники Миколаївської колонії дали фору в’язням для втечі

Нагадаємо, як вже повідомляла ІА Syla.news, наприкінці вересня на Сихові з будівельного майданчика на супермаркет впав кран. В цей момент в крані працювала людина. Фахівці відразу заявили, що ситуація сталася через порушення вимог безпечної експлуатації. А сама постраждала згодом зізналася, що неодноразово попереджала своє начальство про можливу НП. Після цього Львівська міська рада створила комісію, яка повинна перевірити всі будівельні майданчики Львова.

Коментувати

211 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up