34-річна Санна Марін

Фінляндія отримала наймолодшого прем’єр-міністра у світі

У Фінляндії 34-річна Санна Марін склала присягу, ставши наймолодшим прем’єр-міністром у світі.

Про це повідомляє Daily Mail.

«Марін вступила на посаду у Гельсінкі 10 грудня як глава п’ятипартійної лівоцентристської коаліції разом з чотирма іншими партіями, очолюваними жінками», – йдеться у повідомленні.

Новий міністр фінансів у кабінеті Марін, Катрі Кулмуні, ще молодша за главу уряду – їй 32 роки.

Як зазначає видання, лише одній з партнерів Марін по коаліції понад 35 років.

Читати також:  Фінляндія дозволила будівництво газопроводу Північний потік-2

Санна Марін заявила журналістам поза парламентом: «Мої власні думки були про практичні речі, і на цьому тижні я не стежила за тим, що пишуть про мене в пресі вдома або за кордоном».

Відомо, що Марін росла у родині, в якій про неї дбали її мати і подруга матері. Якось вона сказала, що її «райдужна сім’я» показала їй важливість «рівності, справедливості та прав людини».

В інтерв’ю 2015 року Марін зізналася, що вона відчувала себе «невидимою» в дитинстві, тому що вона не могла відкрито говорити про свої сімейні обставини.

Читати також:  Фінські пляжі засипало «крижаними яйцями»

Вона також сказала, що її дитинство сильно вплинуло на її політичні пріоритети, які включають захист щедрої системи добробуту Фінляндії і низький рівень нерівності.

Додамо, що до цього наймолодшим урядовим главою у світі був 35-річний Олексій Гончарук, нинішній прем’єр-міністр України, який був призначений у серпні цього року.

Коментувати

193 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up