Медзаклади Львова не можуть забезпечити огляд нетверезих водіїв (Коментарі)

Водіїв-п’яничок перевірятимуть, якщо облрада надасть кошти на кабінет

Якщо постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради виділить додаткові кошти на створення кабінету освідчень водіїв на наркотичну і алкогольну залежність, то такий кабінет буде.

Про це сьогодні під час апаратної наради заявив заступник голови Львівської обласної держадміністрації Іван Собко.

Він підтвердив що члени депутатської комісії отримали кошторис. Але рішення ще не ухвалено.

Читати також:  Фінансування охорони здоров'я Львівщини: неурядові організації заявляють про неефективне планування видатків (коментарі)

– Хоча моя особиста думка: такий кабінет повинен фінансуватися з бюджету міста або хоча б 50 на 50, – сказав Іван Собко.

Водночас, за словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, зараз у Львові водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння перевіряють у трьох лікарнях. Але, згідно законодавства, лікарі, які освідчили і зафіксували факт п’янички за кермом, змушені потім у свій вільний час ще ходити до слідчих на допити та в суд. Тому, на її думку, краще відновити роботу кабінету освідчення водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння у приміщенні наркодиспансера.

Читати також:  Лікарні Львова б’ються за пацієнтів - голова облради

Коментувати

166 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up