Станиця Луганська

Окупанти зайшли в Станицю Луганську, прикриваючись символікою «СЦКК-JCCC»

На ділянці розведення сил і засобів № 1 (Станиця Луганська) фіксується перебування представників збройних формувань у камуфляжі російського зразка у нарукавних пов’язках з написом «СЦКК-JCCC».

Про це повідомляє Українська сторона СЦКК на сторінці Об’єднаних сил у соцмереж.

Зазначена символіка у складі СЦКК не використовується.
Відповідно до пункту 8 Рамкового рішення, по завершенню розведення сил військовослужбовці Збройних Сил України, а також представники збройних формувань окремих районів Донецької та Луганської областей України за жодних обставин не можуть знаходитися на ділянках розведення, перебування на яких дозволено тільки офіцерам СЦКК.

Читати також:  Бойовики не дозволили спеціалістам оглянути міст у Станиці Луганській


Перебування осіб, нібито представників СЦКК, на ділянці розведення порушує Мінські домовленості, що були імплементовані у Рамковому рішенні Трьохсторонньої контактної групи про розведення сил та засобів.

СЦКК було утворено у вересні 2014 року Україною і Російською Федерацією, які призначили по одному представнику для спільного керування СЦКК. До складу СЦКК увійшли офіцери ЗС України та Російської Федерації, які були розміщені у визначених секторах Луганської та Донецької областей.

“У грудні 2017 року офіцери збройних сил РФ в односторонньому порядку припинили свою діяльність у складі СЦКК та покинули Україну. ПРЕДСТАВНИКІВ ТАК ЗВАНИХ ЛНР(ДНР) У СКЛАДІ СЦКК НЕМАЄ”, – констатують автори заяви.

Читати також:  Жителі "ЛНР" у черзі за соцвиплатами від "хунти" - фото

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін наголошує, що Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи є обов’язковим для виконання всіма сторонами, що їх підписували.

«Вимагаємо від окупаційної адміністрації Російської Федерації в Луганській області прибрати вищезазначених представників збройних формувань з території ділянки розведення», – заявляє Українська сторона СЦКК.

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up