висвячення сепараьиста в єпископи РПЦ

Священник-сепаратист став єпископом РПЦ у Ніжині

Кримський священник-сепаратист архімандрит Каллінік (Чернишов), який сприяв Росії в захопленні Криму, став єпископом у Ніжині.

Про це у себе в Facebook повідомив архієрей Православної церкви України Євстратій Зоря.

За його словами, відповідна церемонія відбулася 8 грудня у Ніжинському Миколаївському соборі за участю предстоятеля Російської православної церкви в Україні митрополита Онуфрія.

Каллінік активно допомагав Росії захоплювати Крим у 2014 році, за що отримав від окупантів медаль “За захист Криму”.

Каллінік
Єпископ-сепаратист Каллінік з грамотою від окупантів у Криму

“Ще майже чотири роки тому у Лаврі його обрали на “вікарного єпископа” в Крим, але через розголос в пресі досі побоювалися висвячувати, тому що такого кандидата могли просто заарештувати, як пособника окупантів”, – написав Зоря.

Архієрей переконаний, що рішення про призначення посібника окупантів РПЦ в Україні прийняла у зв’язку з поточною політичною ситуацією.

Читати також:  Новий глава МЗС Німеччини розповів про своє ставлення до Криму і Донбасу

Згідно з даними сайту “Миротворець”, Каллінік проводив антиукраїнську агітацію, розмістив склад зброї для “самооборони Криму” на території храму Святого Пророка Іоанна Хрестителя в селі Затишне, настоятелем якого є.

1460 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up