вулиця Винниченка, впало дерево

На Сихові у Львові порахують дерева

Ніхто не знає, скільки дерев росте у Львові, який їхній стан та вік. Через це будь-яке дерево може впасти та наробити шкоди. А вирубка старих та хворих дерев відбувається стихійно.

Про це сьогодні, під час засідання виконкому, повідомила начальник управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради Олександра Сладкова.

За її словами, дерева вирубують вже тоді, коли мешканці скаржаться на них як на аварійні, що загрожують впасти або вже й впали. Аби уникнути таких ситуацій, вона пропонує провести облік дерев, визначення їх стану та вчасну заміну старих насаджень на нові.

Читати також:  Внаслідок негоди в Україні загинуло двоє людей

– Ми пропонуємо зробити систему управління зеленими насадженнями. Місто повинне знати, скільки у нього зелених насаджень, в якому вони стані, і в першу чергу йдеться про вуличні насадження, – каже Олександра Сладкова.

Спочатку, за словами чиновниці, дерева рахуватимуть у Сихівському районі. Якщо експеримент пройде вдало, то його поширять на все місто.

– Сихівський район погодився бути пілотним. Ми обстежимо кілька перших вулиць, порахуємо дерева і зрозуміємо, як діяти далі. Щоб у нас нічого не падало несподівано та була правомірна заміна старих дерев на якісні нові, – зауважила начальник управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради.

Нагадаємо, що зрубувати дерева у Львові самочинно заборонено. Аби дерево можна було зрубати, той, хто хоче це зробити, повинен отримати дозвіл фахівців. Вони оцінять стан дерева та його вартість. Так, районні адміністрації Львова мусять обстежувати аварійні дерева, аби в разі чого вони не падали несподівано і не рвали дроти та не били вікна у будівлях. Проте, на жаль, у Львові завжди падіння дерев стає несподіванкою.

Читати також:  У Львові висадили 72 дерева та 40 кущів

Так, на вулиці Винниченка впало двохсотлітнє дерево, обірвавши контактну мережу трамваїв. Як заявили тоді фахівці, вони не очікували такого, адже жодного вітру, який міг би повалити могутнє дерево, не було.

Коментувати

211 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up