На Прикарпатті поліція помилково звинуватила 10 військових у скоєнні злочину

На Прикарпатті поліція помилково звинуватила 10 військових у скоєнні злочину

10 військовослужбовців, яких у Івано-Франківську 2 грудня поліція затримала у міському парку за пошкодження динозавра, як виявилося, скульптури не ламали.

Це стало зрозуміло із запису камер спостереження, повідомляє місцеве видання Курс.

Як розповіла директорка КП «Центр розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк, на відеозаписі видно, що за 20 хвилин до того, як у парк прийшли військовослужбовці, до динозавра підійшли двоє невідомих молодиків і почали умисно його трощити. Саме вони зламали кіготь скульптури і одразу пішли.

Читати також:  У центрі Івано-Франківска з’явилася шопка з живими вівцями - волонтери обурені

Вже після того до динозавра прийшла група молодих людей у формі, очевидно, не тверезих.

«На камерах видно, як вони спускалися з гірки, лізли на динозавра, фотографувалися і навіть танцювали. Хтось пробував підтягуватися, схопившись за пащу. Помагали один одному вилізти на спину динозавру, падали… Поводилися, як діти. Але коли вони прийшли, скульптура вже була пошкоджена», – розповіла Руслана Василюк.

Читати також:  Мінооборони: 32 тисячі громадян підписали контракт на службу у 2018 році

Після того приїхала патрульна поліція і рота спецпризначення, які й затримали нетверезих військовиків.

Поліція не зверталася до КП “Центр розвитку міста і рекреації” з приводу відео з камер. На підприємстві переглянули відео після того, як представник поліції на оперативній нараді у мера доповів, що динозавра пошкодили військовослужбовці.

Усі новини

Коментувати

199 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up