Зеленський

Зеленський везе до Парижа ідею створення в ОРДЛО “муніципальної варти”

Президент України Володимир Зеленський планує запропонувати під час “нормандської” зустрічі в Парижі ідею створення в ОРДЛО “муніципальної варти”, до складу якої входитимуть у рівних пропорціях українські нацгвардійці, представники ОБСЄ та окупаційного режиму.

Про це Зеленський заявив на зустрічі з постраждалими під час першого побиття “Беркутом” активістів на Майдані, повідомив Еспресо.TV учасник зустрічі Євгеній Сердюк.

Президент зазначив, що це є однією з наявних у його команди ідей. При цьому, за задумом Зеленського, представників “тієї сторони” мають набирати з числа тих, хто “не стріляв, не вбивав” – не брав участі в бойових діях.

Читати також:  Маємо уряд фінансових спекулянтів - Віталій Ковтун

Зеленський не уточнив, чи мають патрулі такої “муніципальної варти” складатися саме з трьох людей – по одному від України, ОБСЄ та окупантів, чи йдеться лише про пропорціональне розподілення.

Крім того, Зеленський запевнив учасників зустрічі в тому, що не збирається йти на поступки президенту РФ Володимиру Путіну під час зустрічі в Парижі, зазначивши, що краще приїде з саміту ні з чим, ніж поступиться інтересами України.

“Зеленський дав зрозуміти, що не вірить в успіх переговорів і вирішення війни дипломатичним шляхом і ще раз нагадав, що Мінськ підписали “папереднікі”. Ось що мене реально зачепило, так це те, що вони, схоже, в разі зрушень в переговорах готові погодитися на спільне патрулювання ОРДЛО загонами з представників поліції або Нацгвардії з нашого боку, ОБСЄ посередині і умовної “народної міліції” з того боку. Так, Зеленський зазначив, що в цій умовній “народній міліції” повинні бути люди, які не брали в руки зброї”, – написав в Facebook ще один у приватник зустрічі Іван Сінепалов.

Читати також:  Підприємці у Києві кликали Зеленського "на каву"
657 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up