Декомунізація Збройних сил: як позбутись "совкових" ідей в українському війску

Військовим підвищили зарплати

Мінімальне грошове забезпечення для військовослужбовців на контракті відтепер встановлено на рівні 10,2 тис. гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

За укладення першого контракту встановлено одноразова грошова винагорода військовослужбовцям у таких розмірах: рядовим – 8, сержантам (старшинам) – 9 прожиткових мінімумів.

За виконання завдань у зоні проведення Операції об’єднаних сил військові можуть отримувати додаткові виплати в розмірі від 6,5 до 17 тис. гривень в залежності від відстані від лінії бойового зіткнення.

Читати також:  Зарплати українських міністрів перевищили доходи польських урядовців

В оборонному відомстві також зазначили, що грошове забезпечення військовослужбовців сил спеціальних операцій, десантно-штурмової військ, підрозділів морської піхоти та гірничо-штурмових військових частин збільшено в середньому на 2-3 тис. гривень.

Аналогічний розмір надбавки будуть отримувати снайпери, оператори безпілотних літальних апаратів і номери розрахунків ПТРК. Для солдатів і сержантів, які проходять службу на контрактній основі, також передбачена компенсація за оренду житла.

Читати також:  Від коронавірусу померла жінка-військовослужбовець
597 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up